Kapat
  • Sohbet
  • Arab Contractors SC -vS- ENPPI Club
  • 19:25
    Traktor Minsk -vS- NFK Krumkachy
  • 19:15
    Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (Bayanlar) -vS- Defensores de Belgrano (Bayanlar)
  • 19:03
    Planasa Navarra -vS- Club Ourense Baloncesto
  • 19:00
    Brussels 3×3 -vS- Beasts 3×3
  • 18:38
    Valencia II -vS- Albacete
  • 18:36
    Dynamic Togolais -vS- Gomido
  • 18:35
    LeftyShow 3×3 -vS- Pantin Diarra 3×3
  • 18:15
    Lechia Gdańsk II -vS- KS Kaszubia Kościerzyna
  • 18:14
    Espérance de Tunis -vS- Étoile du Sahel
  • 18:12
    Budapesti VSC -vS- Bicskei
  • 18:11
    DEAC -vS- Tallya
  • 18:05
    FC Lida -vS- Maxline Rogachev
  • 18:04
    Budafoki MTE-Ujbuda -vS- Békéscsaba 1912 Előre SE
  • 18:00
    Szeged 2011 -vS- Győri ETO
  • 17:42
    Beasts 3×3 -vS- L’Equipe 3×3
  • 17:42
    Liniya Alkor -vS- FC KDS Moskova
  • Wisla – Jagiellonia
  • 21:00
    Zwolle – Utrecht
  • 21:00
    Willem II – Heracles
  • 21:00
    Le Mans – Monaco
  • 20:50
    Al Taee – Al-Raed
  • 20:45
    Galil Elyon – Maccabi Tel Aviv
  • 20:45
    Partizani – KF Tirana
  • 20:30
    Cape Town City – TS Galaxy
  • 20:30
    Vojvodina Novi Sad – Sloga
  • 20:30
    FC Arges – CFR Cluj
  • 20:30
    Hapoel Beer Sheva – Maccabi Haifa
  • 20:30
    Leverkusen – Tubingen
  • 20:15
    Ferencvaros – MTK Budapest
  • 20:05
    Istra 1961 – Sibenik
  • 20:00
    Washington Capitals – Florida Panthers
  • 20:00
    Sloboda – Mega Basket
  • 20:00
    Dynamic – Borac
  • 20:00
    Metalac – Novi Pazar
  • 20:00
    Benfica – Porto
  • 20:00
    Panathinaikos – Apollon Patras
  • 20:00
    Valenciennes – Sochaux
  • 20:00
    Toulouse – Nimes
  • 20:00
    Pau FC – Niort
  • Pau FC – Niort
  • 20:00
    Le Havre – Auxerre
  • 20:00
    Grenoble – AC Ajaccio
  • 20:00
    Dunkerque – Guingamp
  • 20:00
    Dijon – Nancy
  • 20:00
    Caen – Quevilly Rouen
  • 20:00
    Bastia – Rodez
  • 20:00
    Amiens – Paris FC
  • 20:00
    Ligue 2 – Multiplex
  • 20:00
    Darts – European Tour
  • 20:00
    Ostrava – Hradec Kralove
  • 20:00
    Sonik Puntamika – Alkar
  • 20:00
    Skrljevo – Osijek
  • 20:00
    Furnir – GKK Sibenka
  • 20:00
    Sloboda – Leotar Trebinje
  • 20:00
    Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
  • 19:45
    Shabab Al-Ahli Dubai – Ittihad Kalba
  • 19:45
    Twente – Sittard
  • 19:45
    CSKA 1948 Sofia – Beroe
  • 19:30
    Celta Vigo – Alaves
  • 19:30
    Cadiz – Elche
  • 19:30
    Maccabi Tel Aviv – Netanya
  • 19:30
    Smyrnis – Lamia
  • 19:30
    Panetolikos – Volos
  • 19:30
    Atromitos – Ionikos
  • 19:30
    Golf – Wells Fargo Championship
  • 19:30
    Hertha Berlin – Mainz
  • 19:30
    Legion – Narva
  • 19:30
    Brighton – Manchester United
  • 19:20
    Al-Hazem – Al Feiha
  • 19:15
    Caernarfon – Cardiff Metropolitan
  • 19:15
    Malaga – Oviedo
  • 19:15
    Almeria – Amorebieta
  • 19:15
    Stjarnan – Fram
  • 19:15
    KR Reykjavik – KA Akureyri
  • 19:10
    Damac – Al-Hilal
  • 19:00
    Turk Telekom – Galatasaray
  • 19:00
    Darussafaka – Pinar Karsiyaka
  • 19:00
    Bursaspor – Gaziantep
  • 19:00
    MoraBanc Andorra – Fuenlabrada
  • 19:00
    Baskonia – Basket Zaragoza
  • 19:00
    Zalgiris Kaunas – Neptunas
  • 19:00
    Brno – Opava
  • 18:30
    Fribourg Olympic – Geneva Lions
  • 18:00
    Austria Bundesliga – Simulcast / Konferenz
  • 18:00
    SAM Massagno – Neuchatel
  • 18:00
    Vojvodina Novi Sad – Sloga
  • 18:00
    Sloboda – Mega Basket
  • 18:00
    Mladost Zemun – Zlatibor Cajetina
  • 18:00
    Dynamic – Borac
  • 18:00
    Crvena Zvezda – Radnicki Nis
  • 18:00
    Krasnodar 2 – Yenisey
  • 18:00
    Baltika – Lipetsk
  • 18:00
    Sakhnin – Hapoel Tel Aviv
  • 18:00
    Honved – Mezokovesd-Zsory
  • 18:00
    Brest – Strasbourg
  • 18:00
    Gorica – Lokomotiva Zagreb
  • 18:00
    Posusje – Leotar
  • 18:00
    LASK – Hartberg
  • 18:00
    Altach – Ried
  • 18:00
    Admira – Tirol
  • 17:45
    Bordeaux W – Paris Saint Germain W
  • 17:30
    Farul Constanta – FC Voluntari
  • 17:30
    Casa Pia – Vilafranquense
  • 17:30
    Estoril – Moreirense
  • 17:30
    Arda – Lokomotiv Plovdiv
  • 17:20
    Lietkabelis – Juventus
  • 17:15
    Athletic Bilbao – Valencia
  • 17:00
    Al Dhafra – Al Ain
  • 17:00
    Huesca – Gijon
  • 17:00
    Fuenlabrada – Real Sociedad B
  • 17:00
    Fuenlabrada – Real Sociedad B
  • 17:00
    St Mirren – Dundee FC
  • 17:00
    Livingston – St Johnstone
  • 17:00
    Hibernian – Aberdeen
  • 17:00
    Ross County – Motherwell
  • 17:00
    Sarpsborg 08 – Odd
  • 17:00
    Milsami – Sheriff Tiraspol
  • 17:00
    Tobol – Aksu
  • 17:00
    Almaty – Atyrau